Barbora Kuzmická

Profesia psychologičky ma zaujímala od detstva. Na ceste k naplneniu môjho sna som postupne objavovala čaro tohto povolania. Rozhovory s ľuďmi, možnosť spoznať ich životné príbehy a byť im oporou v neľahkých situáciách mi sú inšpiráciou a obohatením. Každému z nás sa v spleti okolností môže zdať, akoby sme strácali kontrolu nad vlastným životom. Prirodzene sa vtedy môžeme potýkať s pocitmi nenaplnenia, bezmocnosti, prežívať nespokojnosť s vlastným životom. Túžime po zmene, avšak nevieme ako ju dosiahnuť, alebo máme pocit, že na to sami nestačíme. Vtedy je dobré vyhľadať pomoc. Verím, že každý z nás má kľúče k vyriešeniu svojich trápení na dosah. S úctou voči Vášmu príbehu a skúsenostiam sa rada stanem Vašou oporou na ceste ich objavovania.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    35€ / 50 min

Skúsenosti

4 roky

Jazyky

slovenčina

Adresa

Barbora poskytuje sedenia len online.

Prístup

Pri mojej práci využívam systemický prístup. Jedným z princípov tohto smeru je spolupráca založená na rešpektujúcom vzťahu, ktorý budeme postupne budovať prostredníctvom dialógu. Za základ spolupráce považujem dôveru a otvorenosť voči témam, ktoré na stretnutia prinesiete. Spoločne budeme hľadať riešenia situácií, v ktorých túžite po zmene.

Vzdelanie

  • Univerzita Palackého v Olomouci - magisterský stupeň v odbore Psychológia (2017 - 2019)
  • Univerzita Komenského v Bratislave - bakalársky stupeň v odbore Psychológia (2014 - 2017)
  • Univerzita Komenského v Bratislave - magisterský stupeň v odbore Pedagogika zrakovo postihnutých a poradenstvo (2014 - 2016)
  • Univerzita Palackého v Olomouci - bakalársky stupeň v odbore Špeciálna pedagogika raného veku (2011 - 2014)
  • Košický inštitút pre systemickú skúsenosť - Komplexný psychoterapeutický výcvik v systemickom prístupe (2021 - súčasnosť)
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.