Dominika Hanzenová

„Psychológ by si mal v živote preskákať kadečím.“ Tieto slová môjho vysokoškolského učiteľa psychoterapie mi rezonujú v ušiach dodnes. Dovtedy som si myslela, že ako psychológ by som mala viesť usporiadaný spoločenský život, byť pre druhých vzorom a so všetkými problémami by som si mala vedieť hravo poradiť. S týmto presvedčením sa stretávam vo svojom okolí dodnes. Každý však máme svoje chyby, dopustili sme sa rôznych „prešľapov“ a v živote sme si preskákali viaceré ťažšie obdobia. Ide však o to, či dokážeme na sebe pracovať, ako hľadáme riešenia a že nie je hanbou vyhľadať pomoc či radu, keď ju práve potrebujeme.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    35€ / 50 min

Skúsenosti

10 rokov

Jazyky

slovenčinačeština

Adresa

Dominika poskytuje sedenia len online.

Prístup

13 rokov pracujem vo veľkej organizácii, kde sa na mňa obracajú ľudia s rôznymi pracovnými aj osobnými otázkami. Vo svojej práci vychádzam z teórie transakčnej analýzy, kde základným princípom je postoj „Ja som OK – ty si OK“. Každého prijímam takého, aký je. Pretože prijímať človeka v jeho jedinečnosti, po tom túži každý už od narodenia.

Vzdelanie

  • štúdium psychológie na UCM Trnava (2010)
  • špecializácia v pracovnej a organizačnej psychológii na SZU v Bratislave (2016)
  • zaradená do špecializácie v poradenskej psychológii na SZU v Bratislave (od 2017)
  • psychoterapeutický výcvik v Transakčnej analýze (od 2017)
  • rôzne kurzy z oblasti personalistiky a business prostredia
  • Kurzy z oblasti poradenstva: Efektívny pomáhajúci rozhovor, Systemický rozhovor, Dieťa s problémovým správaním v školskom prostredí, Asertivita a riešenie konfliktov.
  • Kurzy z projektívnych techník: Rorschach podľa Exnera, Test apercepcie ruky, Tematicko-apercepčný test, Luscherov diagnostický test.
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

The Spot, o.z.
Bottova 2/A
811 09 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.