Dominika Hanzenová

14 rokov pracujem vo veľkej organizácii, kde sa na mňa obracajú ľudia s rôznymi pracovnými aj osobnými otázkami. Pomáham im zvládať náročné životné situácie i emócie s tým spojené. V práci sa venujem prevažne kariérnemu poradenstvu, ale taktiež témam ako vzťahy na pracovisku, motivacia, life-balance, nespokojnosť, vyčerpanie a i. Po skončení vysokej školy som si urobila špecializáciu na pracovnú a organizačnú psychológiu. Následne som chcela rozvíjať svoje kompetencie terapeuta, preto som začala študovať špecializáciu v poradenskej psychológii a psychoterapeutický výcvik v Transakčnej analýze. Počas týchto rokov som absolvovala niekoľkomesačnú stáž v ambulancii klinického psychológa a na OLÚP Predná Hora.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    40€ / 50 min

Skúsenosti

11 rokov

Jazyky

slovenčinačeština

Adresa

Dominika poskytuje sedenia len online.

Prístup

Vo svojej práci vychádzam z teórie transakčnej analýzy, kde základným princípom je postoj „Ja som OK – ty si OK“. Každého prijímam takého, aký je, v jeho autenticite, nesúdim, nekritizujem. Verím v tvoje sily a schopnosti nájsť to najlepšie riešenie a ja ponúkam ti moju ľudskosť, srdečnosť, otvorenosť, diskrétnosť, hravosť i tvorivosť.

Vzdelanie

  • štúdium psychológie na UCM Trnava (2010)
  • špecializácia v pracovnej a organizačnej psychológii na SZU v Bratislave (2016)
  • zaradená do špecializácie v poradenskej psychológii na SZU v Bratislave (od 2017)
  • psychoterapeutický výcvik v Transakčnej analýze (od 2017)
  • rôzne kurzy z oblasti personalistiky a business prostredia
  • Kurzy z oblasti poradenstva: Efektívny pomáhajúci rozhovor, Systemický rozhovor, Dieťa s problémovým správaním v školskom prostredí, Asertivita a riešenie konfliktov.
  • Kurzy z projektívnych techník: Rorschach podľa Exnera, Test apercepcie ruky, Tematicko-apercepčný test, Luscherov diagnostický test.
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.