Karol Kleinmann

Som hlboko presvedčený, že terapia je tá najlepšia investícia. Sila tohto presvedčenia sa pretavila do spoluzaloženia platformy ksebe s víziou sprístupniť prácu na sebe čo najväčšiemu počtu ľudí. Formálne som klinický a dopravný psychológ, vediem zdravotnícke zariadenie zamerané na tieto špecializácie.

V živote som si prešiel rôznymi pozíciami, no zo všetkých najviac ma napĺňa individuálna práca s klientom. Popri odborných vedomostiach viem ponúknuť aj autentického seba ako partnera, podnikateľa, startupistu, zamestnanca, a najmä ako človeka ktorý si preskákal úspechmi a pádmi, no napriek všetkému ide ďalej.

Autenticita, inovatívnosť, nekonvenčnosť, energia a nehodnotiaci prístup sú pre mňa hodnoty ktoré si vedome strážim a rozvíjam.

Cenník sedení

 • Individuálne:

  60€ / 50 min

 • Párové:

  90€ / 80 min

 • Intenzívne:

  90€ / 80 min

Skúsenosti

15 rokov

Jazyky

slovenčinaEnglish

Prístup

Svoj prístup ku klientovi zakladám na princípoch systemickej teórie - tá ponúka množstvo užitočných princípov, filozofií a techník, ktoré aplikujem aj do svojho života. S klientstvom konštruujeme želanú budúcnosť (namiesto opisu nepríjemnej minulosti), hovoríme o tom čo sa už podarilo a to prehlbujeme, hľadáme pozitívne výnimky v záplave problémov. Načo si život sťažovať sťažovaním.. Reflektujeme, vzdelávame sa, zároveň ťa sprevádzam a som ti oporou. No najmä tam som, sústredene, pre teba, otvorený, so záujmom o všetko ľudské, aj keď to nie je vždy pekné a ľahké.

Vzdelanie

 • Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta – odbor psychológia
 • Slovenská zdravotnícka univerzita, Lekárska fakulta, Katedra klinickej psychológie, Bratislava - špecializačné štúdium
 • Systemický výcvik Praha
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.