Simona Drozda

Som psychologička, no hlavne som človek. Poznám ten pocit, keď sa cítime zamotaní a som presvedčená, že nám vtedy padne vhod, keď ho máme s kým zdieľať. Niekedy môže ísť o konkrétnu oblasť, inokedy môžete cítit potrebu zmeny alebo chcete zlepšiť kvalitu svojho života. Myslím si, že kľúčom je sebapoznanie, teda vnímanie a skúmanie seba. Ak stále viac a dosť dobre poznáme sami seba, potom sa nám ľahšie žije. No keď o sebe rozmýšľame len vo svojej hlave, často sa to podobá skôr na spŕšku sebakritiky. Terapeutický rozhovor je iný, je to presné pomenovávanie toho, čo sa deje, je to hľadanie svojej pravdy, liečenie svojej duše. Je to zdieľanie svojho prežívania pri niekom, kto vás naozaj počúva. A to pomáha.

Cenník sedení

 • Individuálne:

  45€ / 50 min

 • Intenzívne:

  60€ / 80 min

Skúsenosti

3 roky

Jazyky

slovenčina

Prístup

Predpokladom pre našu spoluprácu bude najmä to, či sa nám podarí vytvoriť si dobrý vzťah a teda prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne a bezpečne. Ak áno, tak môžeme v spoločnom rozhovore smerovať k tomu, aby ste sa dokázali pravdivo pozrieť na veci, ktoré sa vám v živote dejú. Verím, že odpovede sú v našom vnútri, len sa treba počúvať.

Vzdelanie

 • Univerzita Komenského v Bratislave - psychológia (magisterské štúdium, 2015-2021)
 • Dlhodobý sebaskúsenostný výcvik PCA - Človekom-centrované poradenstvo a psychoterapia (2019-súčasnosť), Inštitút psychoterapie a socioterapie
 • Kurz systemický rozhovor
 • Kurz hranice v pomáhajúcich profesiách
 • Kurz Telo ako reč duše
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.