Tereza Valachová

Čím viac pracujem s klientmi, tým väčšiu úctu a rešpekt mám k ľudskej individualite a jedinečnosti. Na človeka nahliadam ako na bytosť, ktorá sa neustále mení a ktorú je teda možné aj neustále spoznávať. Naša duša, naše prežívanie, vie byť v istých životných obdobiach pekný hlavolam, či bludisko, v ktorom keď blúdime dlho, môžeme pociťovať frustráciu a veľkú únavu. Sama dobre viem, aké oslobodzujúce a prínosné vie byť, keď k nám niekto do toho bludiska príde a má chuť nájsť odtiaľ cestu spoločne s nami. Ja psychológiu a teda aj svoju terapeutickú prácu vnímam presne takto. Baví ma pristúpiť ku klientovi do jeho bludiska a sprevádzať ho na ceste von. Nie je dôležité sa však ponáhľať, ale s láskavým prístupom k sebe samému vytrvať.

Cenník sedení

 • Individuálne:

  40€ / 50 min

  cez víkend

  +10

Skúsenosti

4 roky

Jazyky

slovenčina

Adresa

Tereza poskytuje sedenia len online.

Prístup

Som frekventantkou psychoterapeutického výcviku v procesorientovanej psychológii a prvky tohto prístupu využívam aj vo svojej práci. Môj prístup sa zameriava najmä na to, aby človeku pomohol cítiť sa viac celistvo. Verím, že dianie v našich životoch nie je náhoda a skúmanie týchto procesov nám môže pomôcť porozumieť sebe aj iným.

Vzdelanie

 • 2014 - 2019 - Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre Jednoodborová psychológia
 • 2017 - Akreditované vzdelávanie psychologická a sociálna pomoc v krízových situáciách prostredníctvom internetu (IPčko)
 • 2018 - Akreditované vzdelávanie online krízová intervencia (IPčko)
 • 2014 - 2022 - Viaceré víkendové semináre na tému sny, práca s terapeutickými kartami, práca s telesnými symptómami, muzikoterapia
 • 2021 - súčasnosť - Frekventantka dlhodobého psychoterapeutického výcviku v proces-orientovanej psychológii (POPI - Slovakia)
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.