Rozširujeme tím

psychológov

Vitaj na digitálnej platforme ksebe!Sprístupňujeme služby odborníkov v oblasti duševného zdravia, umožňujeme rezerváciu online, alebo osobných sedení s psychológmi jednoduchými krokmi a budujeme povedomie o dôležitosti duševného zdravia. Zároveň motivujeme ľudí, aby neváhali riešiť svoje ťažkosti už v zárodku.

ksebe_psycholog

Čo ti môže priniesť ksebe?Noví klienti

Inovatívne nápady značky ksebe ti prinášajú rozsiahlejšiu a rôznorodejšiu klientelu.Sloboda

Ceny a čas na sedenia si nastavuješ podľa svojich potrieb a možností.Flexibilita

Možnosť vedľajšieho príjmu popri zamestnaní,

alebo full-time práca.

Online, alebo aj osobne.

Jednoduchosť

Jednoduchý prístup ku klientom, manažment kalendára a administratíva sedení.

Šírenie osvety

Sprístupňujeme informácie o duševnom zdraví aj laickej verejnosti a búrame bariéry na ceste k pomoci.

Nová komunita

Budujeme spolu komunitu odborníkov, ktorým záleží na modernej psychológii.

Je ksebe pre teba?

Marketing

Zviditeľni svoje služby

Chceme ti pomôcť získať nových klientov a budovať tvoju značku. Spoločne s tebou vytvoríme podrobný online profil, ktorý ti pomôže zviditeľniť sa a zaujať potenciálnych klientov.Sme tu pre teba, aby sme ti pomohli s marketingovou kampaňou, ktorá osloví širšie publikum a zlepší povedomie o duševnom zdraví.Využi príležitosti, ktoré ti pomôžu prezentovať tvoje odborné znalosti a skúsenosti. Od mediálnej prezentácie po účasť v odborných a verejných podujatiach. Záleží len na tebe, ako využiješ tieto príležitosti a ako veľmi sa chceš zapojiť.Technológia

Zjednoduš si prácu

Snažíme sa uľahčiť ti prácu a poskytnúť ti všetko, čo potrebuješ na to, aby si sa mohol/a sústrediť na svojich klientov. Ksebe umožňuje jednoduchú rezerváciu a platbu za sedenia online. Navyše ti pomôžeme so spravovaním sedení v kalendári a pomôžeme klientom s navigáciou do tvojich priestorov. Aby si sa nemusel/a starať o pripomienky termínov, alebo spätnú väzbu, zabezpečujeme to za teba.S ksebe chatbotom klienti ľahko a rýchlo nájdu psychológa, ktorý sa k nim hodí.

Veríme, že naše služby ti pomôžu ušetriť čas a poskytnúť tvojim klientom lepší zážitok v náročnom období života.Vzdelávanie

Moderná psychológia

Ksebe je priestor, kde sa môžeš neustále vzdelávať a posúvať sa vpred v tvojej kariére. Preto sme vytvorili komunitu, kde psychológovia s rôznymi terapeutickými zameraniami môžu navzájom komunikovať a inšpirovať sa navzájom.

Pripravujeme nielen odborné akreditované psychologické vzdelávanie, ale aj semináre z oblasti marketingu a inovatívnych technológií. Veríme, že tieto znalosti a nástroje ti pomôžu rozvíjať tvoje zručnosti a posúvať ťa vpred v tvojom odbore.V prípade náročných klientskych prípadov ti tiež ponúkame možnosť konzultácií so seniornými psychológmi.Hodnoty

Ktoré menia Slovensko

Ako psychológovia pracujete nielen pre seba, ale aj pre vašich klientov a komunitu. Na ksebe vytvárame silnú komunitu, kde si zakladáme na partnerstve, dôvere a otvorenosti.Sme presvedčení, že spoločne môžeme klientom poskytnúť bezpečné a spoľahlivé miesto, kde môžu získať kvalitnú starostlivosť o svoje duševné zdravie.Sme odhodlaní posúvať hranice psychológie a pomáhať klientom lepšie a účinnejšie. Chceme, aby naša platforma bola pre teba miestom, kde sa môžeš spojiť s komunitou psychológov, ktorí zdieľajú podobné hodnoty a snažia sa dosiahnuť podobné ciele.

Môžem sa do ksebe zapojiť?

Aby sme zaručili štandard kvality služieb pre naších klientov sa do ksebe môžeš zapojiť, ak spĺňaš minimálne jednu z nasledujúcich podmienok:

Máš ukončené štúdium jednoodborovej psychológie a ukončenú špecializáciu, alebo

si v príprave na špecializáciu

v zdravotníckom zariadení.

Máš ukončené štúdium jednoodborovej psychológie

a zároveň aspoň dvojročnú prax

v psychologickom odbore.

Máš úspešne ukončený akreditovaný

psychoterapeutický výcvik

- Slovenský: SPS, alebo SIVP

- Český: ČAP, alebo ČLS

Ak máš iné zahraničné výcviky, kontaktuj nás.

Ako vyzerá spolupráca?

Po úvodných konverzáciách a nastavení profilu je len na tebe, ako si svoj čas manažuješ a do ktorých príležitostí sa zapojíš.

O detailoch spolupráce sa s tebou radi porozprávame po vyplnení registračného formulára.

Na úvodnom stretnutí si dohodneme podmienky spolupráce, vrátane poplatku za využitie služieb portálu. Naučíme ťa, ako používať platformu a aktivujeme ti tvoj nový profil.

Ak chceš ksebe využívať ako technologickú platformu pre svoju aktuálnu prax, radi ti pomôžeme preniesť si všetkých svojich klientov, čím si zjednodušíš rezervácie a administratívu.

Chceš sa pridať na ksebe?

Ak ťa láka predstava poskytovať služby cez ksebe a máš priestor na nových klientov, vyplň registračný dotazník a my sa ti ozveme do 5 pracovných dní, či sme našli prienik na spoluprácu. Tešíme sa na teba!

Webináre pre psychológov

Niektoré odborné webináre radi sprístupníme aj pre psychológov, ktorí nie sú registrovaní na platforme ksebe. Radi ťa pozveme na ten nasledujúci, ak nám necháš svoj kontakt.

ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.