ksebe - psychológia dnes a zajtra

Klientom sprístupňujeme služby duševného zdravia tým, že združujeme psychológov z celého Slovenska.Zároveň budujeme profesionálnu komunitu, posúvame hranice modernej psychológie a prinášame vám pracovné aj vzdelávacie príležitosti. Všetko robíme tak, aby vy ste sa mohli sústrediť na to, čo vás baví najviac – sedenia s klientami.

ksebe_psycholog

Je ksebe pre mňa?

Marketing

Zviditeľnite svoje služby

Vytvoríme vám detailný online profil, ktorý slúži ako webstránka na sebaprezentáciu. Vytvárame marketingové kampane na destigmatizáciu duševného zdravia a dávame vám príležitosti na ďalšiu sebaprezentáciu.

Technológia

Ušetrite čas na byrokracii

Digitalizujeme pre vás rezerváciu a platbu za klientské sedenia, kalendárový menežment. Pomôžeme aj s navigáciou klienta do vašich priestorov, klientom pripomíname ich termín a zbierame od nich spätnú väzbu na sedenia.

Vzdelávanie

Posúvajte svoje hranice

Na ksebe sú psychológovia a psychologičky s rôznymi terapeutickým zameraniam vďaka čomu sa navzájom inšpirujeme na pravidelných intervíziach v našej komunite alebo na supervíziach s externými odborníkmi.

Komunita

Zdieľajte svoj svet s kolegami

Mnohí pracujete sami, a vďaka ksebe máte možnosť sa zoznámiť s ďalšími psychológmi na spoločenských udalostiach či videohovoroch, poskytovať si vzájomnú podporu či prispievať inovatívnymi nápadmi.

Môžem sa do ksebe zapojiť?

Aby sme zaručili štandard kvality služieb pre klientov sa do ksebe môže zapojiť každý psychológ alebo psychologička, ktorí spĺňajú minimálne jednu z nasledujúcich podmienok:

Máš ukončené štúdium jednoodborovej psychológie a ukončenú špecializáciu, alebo si v príprave na špecializáciu v zdravotníckom zariadení.

Máš ukončené štúdium jednoodborovej psychológie a zároveň máš aspoň dvojročnú prax v psychologickom obore.

Máš úspešne ukončený akreditovaný psychoterapeutický výcvik. Nenáleží na tom, či je tvoj výcvik slovenský alebo zahraničný.

Ako vyzerá spolupráca?

Chceme vám vytvoriť slobodný priestor na sebarealizáciu, a preto sú podmienky spolupráce nastavené tak, aby ste si „sami boli pánmi“.

Po úvodných konverzáciách a nastavení profilu je len na vás, ako si svoj čas manažujete a do ktorých príležitostí sa zapojíte. O detailoch spolupráce sa s vami radi porozprávame osobne po vyplnení registračného formulára.

Na ksebe môžete pracovať „full-time“ aj „part-time“, online ale aj osobne. Ak chcete využívať ksebe ako technologickú platformu pre svoju aktuálnu prax, radi vám pomôžeme preniesť si všetkých svojich klientov na ksebe aby ste si zjednodušili rezervácie a administratívu.

Chcete sa pridať na ksebe?

Ak vás láka pridať sa na ksebe, neváhajte a vyplňte prosím nasledujúci dotazník. My sa vám ozveme do piatich pracovných dní.

ksebe logo

Kde sme?

The Spot, o.z.
Bottova 2/A
811 09 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.