Lenka Besedová

Už počas štúdia som mala skúsenosť s prácou s ľuďmi v kríze a s mládežou v nízkoprahovom centre. Aktuálne sa venujem najmä diagnostike a poradenstvu pre mládež a rodiny. Na mojej práci ma najviac baví to, že som každý deň svedkom ohromnej sily, húževnatosti, nádeje a dobrosrdečnosti, ktoré sú v ľuďoch, a to aj v časoch, keď je situácia zdanlivo bezvýchodisková. Práca s ľuďmi je pre mňa veľkou inšpiráciou. Každý z nás čelí občas výzvam a náročnejším situáciam. Som presvedčená, že vo dvojici sa aj takéto chvíle ťahajú ľahšie. Už to, že čítate tieto riadky hovorí o tom, že ste pravdepodobne spravili kopu krokov k tomu, aby ste sa priblížili k svojmu cielu alebo riešeniu svojej situácie. Bude mi cťou sprevádzať Vás na ďalšej ceste.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    35€ / 50 min

Skúsenosti

2 roky

Jazyky

slovenčina

Adresa

Lenka poskytuje sedenia len online.

Prístup

Pomocou podnetných otázok sa snažíme pozrieť sa na situáciu z nových perspektív. Fokusom rozhovorov nie je analýza problému, ale zameranie sa na to, čo funguje. Na našich stretnutiach snažím vytvoriť bezpečný priestor. Za úspech svojej práce považujem, keď človek z našich stretnutí odchádza s pocitom prijatia, nádeje a užitočne stráveného času.

Vzdelanie

  • 2023 - (prebieha) - Výcvik v systemickej rodinnej a párovej terapii, ISZ Košice
  • 2023 - Sandplay - základní kurz pro práci s pískovištěm, Mgr. Michalčíková - klinická psychologička, Brno
  • 2021 - Psychologická a sociálna pomoc v krízových situáciách prostredníctvom internetu, IPčko.sk
  • 2021 - ukončenie magisterského štúdia psychológie, Filozofická fakulta Univerzity Komenského
  • ďalšie vzdelávania na tréning kognitívnych schopností (metóda Sindelar, KuPoz, KuPrev, Metóda inštrumentálneho obohacovania prof. Feuersteina), KBT techniky v poradenskej praxi (PhDr. Gavendová), diagnostika PAS (ACVA), Aktivity s detským klientom v rámci individuálnej práce (CPR Kvapka), House-Tree-Person test (Inštitút rodinnej terapie a terapie vzťahovej väzby) a iné.
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.