Karolína Pleško

Tým, že si pozeráte túto stránku, ste zvládli prvý a najdôležitejší krok - vyhľadanie pomoci. Toto je vaša správna cesta k riešeniu vašich ťažkostí. Ďalším krokom je vyber spravneho človeka, ktorý vas bude sprevádzať touto cestou. Ako vam s tym možem pomocť ja? Vyštudovala som psychológiu na Slovensku, som zaradená v špecializácii klinickej psychológie, a momentálne som frekventantkou v psychodynamickom výcviku. Mám skúsenosti v praxi so závislosťami, úzkosťou, depresiou a adaptáciou na zmeny. Taktiež vám rada pomôžem s ťažkosťami vo vzťahoch, sebahodnotení a v akejkoľvek inej životnej situácii.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    37€ / 50 min

Skúsenosti

2 roky

Jazyky

slovenčinaEnglish

Adresa

Karolína poskytuje sedenia len online.

Prístup

Čo sa týka môjho terapeutického prístupu, snažím sa nájsť ten najvhodnejší pre Vás, podľa toho kto ste, ako sa cítite a čo práve potrebujete. Vytvoríme bezpečné prostredie, kde možete hovorit o čomkoľvek bez hodnotenia a kritiky. Nie som učiteľ, ktorý Vám bude zádavať úlohy, rozoberieme Vaše pocity, nájdeme príčinu a aj cestu von.

Vzdelanie

  • Magisterský titul v odbore psychológia - Paneurópska vysoká škola v Bratislave (2012-2017)
  • Frekventantka špecializácie v klinickej psychológii - Univerzita Komenského v Bratislave (2021-trvá)
  • Frekventantka výcviku v psychodynamickej psychoterapii - sebaskúsenostná časť, Brnenský inštitút v psychoterapii (2021-trvá)
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.