Veronika Mičicová

Niekedy sa stane, že problémy získajú prevahu nad našim životom a vtedy je dobré mať niekoho nablízku. Niekoho, s kým môžeme svoj problém zdieľať bez obavy z hodnotenia, bez tlaku na rýchle riešenia, ale s nádejou na pochopenie a rešpektovanie našich potrieb. Niekedy sú rozhovory o tom, ako sa trápenia zbaviť, inokedy sa rozprávame o tom, ako zmenšiť jeho vplyv a žiť čo najlepší život. Vždy je to však rozhovor prispôsobený tomu, s čím prichádzate a na čom chcete pracovať. Rada budem človekom, ktorý Vám poskytne bezpečný priestor na otváranie náročných tém a nachádzanie riešení.

Cenník sedení

 • Individuálne:

  35€ / 50 min

  cez víkend

  +15

  cez sviatok

  +15

 • Párové:

  50€ / 50 min

  cez víkend

  +15

  cez sviatok

  +15

Skúsenosti

2 roky

Jazyky

slovenčinačeštinaEnglish

Adresa

Veronika poskytuje sedenia len online.

Prístup

Venujem sa terapii zameranej na riešenie a naratívnej terapii, pričom prístup volím podľa potrieb klienta a povahy problému, s ktorým prichádza. Rada sa zahĺbim do úvah o rozvinutí ťažkostí, preskúmam s Vami ich vplyv na Váš život a spoločne s Vami budem hľadať ich protiváhu a oporné body tak, aby problém nemusel ostať ústrednou témou Vášho života.

Vzdelanie

 • 5/2021 – trvá: Komplexný psychoterapeutický výcvik v systemickom prístupe "Umenie terapie" v ISZ Košice - https://www.isz.sk/
 • 2008 – 2011: Fakulta sociálních studií MU v Brne – nadväzujúce magisterské - odbor Psychológia
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.