Andrej Kuruc

Bezpečie je kľúčovou potrebou všetkých ľudí. Často ho však narušuje spoločnosť, násilie, neprijatie v rodine, ale aj nedôstojné pracovné prostredie. U mňa môžete nájsť bezpečný priestor a porozumenie a zároveň sa budem snažiť vyriešiť niektoré z vašich potrieb. Najhoršie je v týchto situáciách sa izolovať, preto vám kontakt s odborníkom ako ja môže pomôcť zvládnuť pre vás nepríjemné situácie a posilniť vás. Každý má v sebe silu podniknúť kroky k tomu, aby sa cítil lepšie. Vo svojej praxi mám skúsenosti najmä s prácou s LGBTI+ ľuďmi, sám patrím do komunity, a veľmi dobre viem, čo prežíva. Dlhodobo sa tiež venujem klientom s problémami v oblasti domáceho násilia, násilia v intímnych vzťahoch alebo sexuálneho obťažovania.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    40€ / 50 min

Skúsenosti

7 rokov

Jazyky

slovenčina

Adresa

Záhradnícka 27, 81107 Bratislava

Zvonček Psychea, 5. poschodie

Prístup

Pracujem prístupom, ktorý je zameraný na človeka. Pre mňa je v centre človek, ktorý môže byť zraniteľný, úzkostný, traumatizovaný, alebo nie je v súlade so svojím vnútorným prežívaním. Mojím cieľom je vytvoriť prostredie bezpodmienečného pozitívneho prijatia a empatického porozumenia vašich ťažkostí a sprevádzať vás pri ďalších krokoch.

Vzdelanie

  • Univerzita Komenského, Filozofická fakulta, odbor psychológia
  • Neukončený výcvik v na človeka orientovanej terapii, PCA Inštitút Ister (2,5 roka)
  • Prebiehajúci výcvik v psychotraumatológii, Institut Rafael (2023 - )
  • Tréning pre trénerov „Sexual and Gender Identity as a Topic in Adult Education"", Akademie Waldschloesschen, European Commission, Grundtvig grant, Nemecko, 2013; certifikát
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.