Matej Borovský

Som psychológ, hudobník a veriaci človek. Hudba a viera ma smerujú k tomu, že v živote sa dajú nájsť cesty z náročných situácií. Že energia, ktorou človek disponuje sa dá pretaviť do niečoho, čo nás presahuje a že niekde v nás, alebo v našom okolí existuje nádej, že súčasné trápenia sa dajú zvládať. V terapii pristupujem k ľuďom z pozície nezaujatého pozorovateľa. Chcem spoznať človeka, čo sedí naproti mne a spolu s ním hľadať, kde je ten zdroj nádeje pre neho, kde sa v ňom skrýva tá tvorivá sila, ktorá mu pomôže preklenúť náročné obdobie.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    45€ / 50 min

Skúsenosti

3 roky

Jazyky

slovenčina

Prístup

Môj prístup je vo svojej podstate na človeka zameraný. To znamená, že na to, aby sme sa v terapii vedeli posunúť ďalej, potrebujeme spolu vytvárať bezpečný a dôverný priestor. Potrebujeme prísť k porozumeniu toho, čo je pre človeka klienta dôležité a až potom smerovať k naplneniu jeho predstáv, čo by mohlo byť inak a aké sú k tomu cesty.

Vzdelanie

  • FSS Masarykovej univerzity v Brne - psychológia (2018-2022)
  • Výcvik integrace v psychoterapii - komplexný 5-ročný psychoterapeutický výcvik (od 2019), Integrace v psychoterapii, s.r.o spolu s Perspektivy psychoterapie, s.r.o
  • Kurz krízovej intervencie (Podané ruce - Brno) 2020
  • Kurz motivačných rozhovoroch (Coaching plus - Bratislava) 2022
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.