Valéria Lipková

Som andragogička, psychologička a veľmi ma teší, ak vidím zmeny a posun v situáciách, s ktorými klienti prídu na sedenia.

Pôsobila som v oblasti ľudských zdrojov v nadnárodných spoločnostiach. Venovala som sa talent manažmentu, psychologickému bezpečiu v práci a poskytovaniu poradenstva v oblasti rozvoja ľudských zdrojov. Pri tejto práci som spoznala širokú škálu situácií v medziľudských vzťahoch a pri rozvoji potenciálu jednotlivca v pracovnom prostredí, čo ma napĺňalo najviac a prirodzene ma to priviedlo k sedeniam s klientami.

Od roku 2018 som frekventantkou dlhodobého výcviku v psychoanalytickej psychoterapii. Pracujem pod odbornou supervíziou, využívam pri práci psychoanalytické techniky, a sedenia s klientami mávam vo frekvencii 1-2x za týždeň.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    50€ / 50 min

Skúsenosti

5 rokov

Jazyky

slovenčinaEnglish

Adresa

Valéria poskytuje sedenia len online.

Prístup

Na sedeniach sa spolu s klientom snažíme pochopiť jeho spôsoby myslenia, aj možnosti prepracovania naučených, ale niekedy už nefunkčných spôsobov obrán a emočného prežívania. Verím, že uvedomením si a vyjadrením toho, čo prežívame a cítime, vieme slobodnejšie reagovať na situácie, ktoré nás v živote stretnú a plne rozvinúť svoj potenciál.

Vzdelanie

  • 1993-1998: Filozofická Fakulta Univerzity Komenského - Andragogika
  • 2011-2016: Paneurópska vysoká škola - Psychológia
  • 2018 - súčasnosť: Slovenská spoločnosť pre psychoanalytickú psychoterapiu - psychoterapeutický výcvik v psychoanalytickej psychoterapii
  • 2021: Slovenský inštitút pre vzdelávanie v psychoterapii - teoretické vzdelávanie v psychoterapii
  • 2023: Psychologická stáž v Psychiatrickej nemocnici Philippa Pinela v Pezinku - v rámci vzdelávania v psychoterapii.
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.