Zuzana Pjeczková Repková

„Spomenúť si na niečo je niekedy najlepším spôsobom ako na to zabudnúť“ -- Alfréd Adler.

Začínala som ako psychologička na internetovej poradni pre mladých ľudí, ktorým som bola nápomocná pri rôznych náročných situáciách. Neskôr som pracovala ako psychologička na UPSVaR-e, kde som nadobudla rozličné skúsenosti pri práci s jednotlivcom, deťmi a s rodinou. Som absolventkou dlhodobého výcviku v Adlerovskom poradenstve.

Klienti prinášajú rôzne životné príbehy, aby som im čo najlepšie porozumela, snažím sa „obuť si topánky klienta a kráčať s ním“.

Cenník sedení

  • Individuálne:

    35€ / 50 min

Skúsenosti

4 roky

Jazyky

slovenčina

Adresa

Zuzana poskytuje sedenia len online.

Prístup

Pracujem ako psychologička v Adlerovskom poradenstve, čo znamená, že pri svojej práci s klientom využívam rôzne techniky, ktoré sú mi nápomocné pri porozumení jeho životného štýlu. Pracujem s analýzou snov, s metaforami, s rannými spomienkami, s príbehom narodenia, s obľúbenou rozprávkou. Zaujímam sa o rodinnú a súrodeneckú konšteláciu, poradie narodenia a tiež o kľúčové presvedčenia jedinca o svete, živote a o sebe samom. Často sa pýtam na informácie z detstva, pretože verím, že to čo má zásadný vplyv na náš život sú rozhodnutia, ktoré sme spravili do veku 10 rokov. V mojej práci používam tiež metódu EMDR na liečbu nespracovaných traumatických skúseností. EMDR spája prvky rôznych psychoterapeutických prístupov s bilaterálnou stimuláciou (očné pohyby, zvukové a dotykové podnety) tak, aby sa účinne spracovali traumatické a stresujúce skúsenosti.

EMDR pomáha pri liečbe trémy, fóbií (ktoré vznikli na základe negatívnych skúseností), zníženého sebavedomia a mnohých ďalších stresových situácií. Je dôležité vedieť, že pri EMDR je potrebné absolvovať niekoľko sedení, než sa začne spracovávanie traumatických skúseností.

Vzdelanie

  • Workshop v metóde ASSYST pre deti (CIPE - Český inštitút pro psychotraumatologii a EMDR)
  • Poruchy príjmu potravy a ich psychoterapia (Občianske združenie ARTEA)
  • Výcvik ASSYST Humanitarian Psychosocial project (CIPE - Český inštitút pro psychotraumatologii a EMDR)
  • Akreditovaný výcvik v EMDR metóde (CIPE - Český inštitút pro psychotraumatologii a EMDR)
  • Dlhodobé vzdelávanie v Adlerovskom poradenstve (Slovenská asociácia individuálnej psychológie - SAIP)
  • Krátkodobé workshopy (Coachingplus – Práca s nedobrovoľným klientom, Práca s dospievajúcimi a rodičmi, Práca s emóciami, Práca s párom, deťmi a rodičmi)
  • Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.