Anna Hubčíková

,,Keď niečo funguje, rob toho viac. Keď niečo nefunguje, niečo zmeň. Neopravuj, čo nie je pokazené.“ Verím, že v každom človeku sa nachádza skrytá sila a odpovede na dôležité životné otázky a situácie. Predpokladám, že práve Vy ste expertom na svoj život. V tejto expertíze Vás s nadšením sprevádzam. Spoločne smerujeme k Vašej želanej budúcnosti, k tomu, o čom snívate, čo si prajete vo svojom živote. V terapii zažijete pozorné vypočutie, veľkú dávku prijatia, pocit nádeje. Získate efektívnu podporu pri tvorivom rozvíjaní riešenia, ktoré je jedinečne šité na mieru práve Vám. Uvidíte nové možnosti, alternatívy, ktoré ste doposiaľ nevideli. Nájdete odhodlanie naštartovať to, po čom najviac túžite a vykročíte vpred k lepším zajtrajškom.

Cenník sedení

 • Individuálne:

  47€ / 50 min

 • Párové:

  80€ / 80 min

Skúsenosti

5 rokov

Jazyky

slovenčina

Adresa

Anna poskytuje sedenia len online.

Prístup

Inšpiruje ma Na riešenie orientovaný prístup. Namiesto detailnej analýzy príčin problémov detailne skúmame možnosti a zdroje pre pozitívne zmeny vo Vašom živote. Skúmanie príčin problému väčšinou nehovorí nič o jeho riešení. Namiesto nekončiacich sa stretnutí sa zameriavame na to, aby ste čo najskôr prestali potrebovať pomoc odborníka.

Vzdelanie

 • Dlhodobý výcvik Solution Focus - komplexní výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení - Dalet, Olomouc (2021 - súčasnosť)
 • Medzinárodná certifikácia v koučovacom modely Reteaming® - Helsinki Brief Therapy Institute, Fínsko; Dalet, Olomouc (2021 - 2023).
 • Umění dialogu: seznámení se základy mediačných a facilitačních technik zaměřených na řešení - Dalet, Olomouc (2021)
 • Krátkodobý výcvik Solution Focused Approach - Inštitút vzdelávania a psychológie, Žilina (2019-2020)
 • Workshopy a školenia - komunikácia, osobnostný rozvoj, práca s motiváciou, koučing (2015 - 2022)
 • Magisterské vzdelanie jednoodborová psychológia - UCM Trnava (2016-2018)
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.