Naďa Dudová (Jacko Lysáková)

Pracujem v ambulancii klinickej psychológie v atestácii na klinického psychológa a navštevujem dlhodobý terapeutický výcvik v KBT v ABC Slovenskom inštitúte. Som certifikovaná psychologička pre biofeedback a neurofeedback metódu.

Terapia pre mňa znamená vzájomnú spoluprácu. Terapeutická práca ma baví, napĺňa a obzvlášť s klientami so závislosťami, ale nezameriavam sa len na túto tému. Každý človek sa občas ocitne na istej životnej križovatke, kedy potrebuje pomôcť získať nadhľad, pomôcť sa rozhodnúť či nájsť riešenie. Kríza je súčasťou každého života, je to čas, kedy sa v živote človeka prečistia názory, pohľady, vzťahy. Nie vždy je však jednoduché prejsť krízou, no nikto ešte nevymyslel nič lepšie ako je rozhovor. Terapia je priestor pre sebapoznávanie, osobnostný rast, zlepšovanie a budovanie zdrojov zvládania záťaže.

„Kým neučiníte nevedomie vedomým, bude riadiť váš život a vy ho budete nazývať osudom.“

Cenník sedení

  • Individuálne:

    50€ / 50 min

Skúsenosti

4 roky

Jazyky

slovenčinačeština

Adresa

Naďa poskytuje sedenia len online.

Prístup

Pri práci s klientmi využívam rôzne KBT techniky, avšak ku každému klientovi sa snažím pristupovať s individuálnym pochopením. Je pre mňa dôležité byť tu a teraz pri klientovi, načúvať mu a podporiť ho.

Vzdelanie

  • 2023 - trvá, Atestácia v klinickej psychológii, SZU
  • 2021 - trvá, Dlhodobý terapeutický výcvik v KBT, ABC Slovenský inštitút pre výcvik v KBT
  • 2020, Paneurópska VŠ, psychológia, Mgr.
  • 2016, FSEV UK, Bc.
  • 08/2020 - 09/2021, Výcvik v aplikovanej klinickej psychofyziológii (biofeedback a neurofeedback) ako terapeutickej metóde (rozsah 200 hodín), ABC Slovenský inštitút pre výcvik v KBT
  • 04/2021, Práca s klientmi so psychotickou skúsenosťou, Nezisková organizácia centrum pre rodinu Kvapka – ambulancia klinickej psychológie a psychoterapie pre dospelých a deti
  • 02/2021, Porozumenie traume a disociácií cez neurobiológiu a vzťahovú väzbu, Inštitút zdravého vývinu v spolupráci so Slovenským inštitútom pre psychotraumatológiu a EMDR (SIPE)
Loading...
ksebe logo

Kde sme?

Obchodná 3
811 06 Bratislava
Slovensko

info@ksebe.sk
WhatsApp *

* slúži ako zákaznícka linka, nie v kríze!

Newsletter

Poskytnutím emailovej adresy súhlasíš s odoberaním noviniek od ksebe.sk a so zásadami ochrany osobných údajov.